TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km


Tuotekoodi: MC112CS
Liikkeen varasto:0 kpl
Maahantuojalla:17 kpl
Hinta:
(sis. ALV 24%)
36.40 €

TP-LINK mediamuunnin, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, 10/100Mbps, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, harmaa

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.
Max. 20 km.
9/125µm
Mitat (LxSxK): 73x94x27mm.

Suosittuja tuotteita


BENQ BL2480 23,8inch LED Display Full-HD 1920x1080 16:9 Wide IPS 12Mio:1 250cd 5ms DP black

BenQ BL2480

  • 23.8 “ Full HD
  • IPS-paneeli
  • DP/HDMI/VGA
  • Kaiuttimet

Google Chromecast (3. sukupolvi)

Google Chromecast 3. sukupolven mediatoistin. Viaplay 3kk etukoodi mukana.